آنامیس نیوز / Anamis News
آخرین خبرهای شهرستان میناب را در آنامیس نیوز بخوانید
Wednesday, 27 May , 2020
امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹ - 5 شوال 1441
آخرین خبرها »
  پرینت تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴ | 301 بازدید |

واکنش برومند به اخراج رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری توسط فرماندار میناب ازنشست کارگروه اشتغال

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری هرمزگان درخصوص خبر اخراج رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میناب توسط فرماندار این شهرستان ازنشست کارگروه اشتغال شهرستان هم گفت: این موضوع به اداره کل منعکس نشده و فرصت بررسی نداشته ولی این اقدام تعجب برانگیزاست.

واکنش برومند به اخراج رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری توسط فرماندار میناب ازنشست کارگروه اشتغال

به گزارش آنامیس خبر، رضا برومند عصرشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: ثبت میناب به عنوان شهر صنایع دستی دردستور کار میراث فرهنگی قرار گرفته و مردم میناب تحول در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری احساس میکنند.

  وی، درخصوص خبر اخراج رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میناب توسط فرمانداری این شهرستان ازنشست کارگروه اشتغال شهرستان هم گفت: این موضوع به اداره کل منعکس نشده و فرصت بررسی نداشته ولی این اقدام تعجب برانگیزاست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری هرمزگان اظهارداشت: تا قبل ازحضور اینجانب در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان، اداره میراث فرهنگی در شهرستان میناب شکل نگرفته بود و کارها از طریق خانه صنایع دستی در روستای حکمی این شهرستان پیگیری می‌شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میناب شکل گرفته و یکی از مدیران جوان و انقلابی و فرزند شهید که تا پیش از این در شهرستان رودان خدمت می کرده به عنوان رییس اداره آن منصوب شده است.

|
به اشتراک بگذارید

1 × 2 =

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.