آنامیس نیوز / Anamis News
آخرین خبرهای شهرستان میناب را در آنامیس نیوز بخوانید
Friday, 26 April , 2019
امروز : جمعه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 21 شعبان 1440
آخرین خبرها »
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴ | 52 بازدید |

کاهش تصادفات منجر به فوت در شش ماهه اول سال جاری در میناب نسبت به مدت مشابه پارسال / محور ميناب تا دوراهی روستای راونگ بهسازی می شود

به گزارش آنامیس خبر، ميرداد ميردادی در نشست كميته هماهنگی ارتقاء ايمنی شرق استان که با هدف تحقق اهداف مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در جهت كاهش تصادفات برگزار شد گفت : يكی از راههای كاهش تصادفات، تمركز بر روی نقاط پرحادثه به صورت نقطه ای می باشد. معاون راه داری […]

به گزارش آنامیس خبر، ميرداد ميردادی در نشست كميته هماهنگی ارتقاء ايمنی شرق استان که با هدف تحقق اهداف مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در جهت كاهش تصادفات برگزار شد گفت : يكی از راههای كاهش تصادفات، تمركز بر روی نقاط پرحادثه به صورت نقطه ای می باشد.

معاون راه داری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان افزود : با متمركز نمودن نيروها و امكانات بر روي نقاط حادثه خيز و آسيب شناسي و تحليل جاده اي، مجزا نمودن باندهای رفت و برگشت راههای روستايی و تأمين روشنايی رفوژ وسط آنها تاحدود زيادی از تصادفات جلوگيری خواهد شد.

وی در اين نشست عنوان كرد بهسازی محور ميناب تا دوراهی روستای راونگ در حوزه استحفاظی ميناب در دستور كار قرار دارد.

در اين نشست روسای ادارات ميناب و رودان گزارش عملكرد و آمار تصادفات حوزه استحفاظی شهرستانهای خود را جهت تحقق هر چه بهتر وضعيت جاده ها تشريح کردند.

در همين راستا در حوزه استحفاظي ميناب، ذاكري رئيس اين اداره عنوان كرد كه خوشبختانه در شش ماهه اول سال جاری از لحاظ تصادف فوتي نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با كاهش روبرو بوده ايم.

رئيس اداره ايمني و حريم نيز از خط كشی و همچنين نصب علائم و برج نوری در محورهای شرق استان خبر داد.

در ادامه صابري خورگو معاون فنی و نظارت بر بهره برداری، يكی از تاثير گذارترين بخشها را در جهت ايمن سازي محورها، هوشمند سازی جاده ها دانست و اظهار داشت در اين زمينه فعاليتهايی صورت گرفته  که در آينده ای نزديک به توسعه اين بخش در سطح استان خواهيم پرداخت.

|
به اشتراک بگذارید

شش + 15 =

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.