آنامیس نیوز / Anamis News
آخرین خبرهای شهرستان میناب را در آنامیس نیوز بخوانید
Friday, 26 April , 2019
امروز : جمعه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 21 شعبان 1440
آخرین خبرها »
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰:۴۸ | 447 بازدید |

گروه بندی لیگ دسته سوم فوتبال فصل ۹۷-۹۸ / خلیج فارس میناب و آلومنیوم هرمزگان در یک گروه قرار گرفتند

به گزارش آنامیس خبر، مراسم قرعه کشی و گروه بندی مرحله نخست مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران در فصل ورزشی ۹۷-۹۸ با حضور مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان تیم‌های حاضر در این مسابقات انجام شد. مرحله نخست این مسابقات با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی برگزار می‌شود که تیم‌های اول و […]

به گزارش آنامیس خبر، مراسم قرعه کشی و گروه بندی مرحله نخست مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران در فصل ورزشی ۹۷-۹۸ با حضور مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان تیم‌های حاضر در این مسابقات انجام شد.

مرحله نخست این مسابقات با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی برگزار می‌شود که تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نهایی لیگ ۳ صعود می‌کنند، تیم‌های سوم و چهارم هر گروه در مرحله نهایی فصل آینده باقی خواهند ماند و تیم‌های پنجم تا سیزدهم نیز به لیگ‌های استان‌های مربوطه سقوط خواهند کرد.

تیم‌های استقلال شوش، پرسپولیس نوین دزفول، استقلال ملاثانی، جنوب باغملک، جندی شاپور دزفول و استقلال ماهشهر به نمایندگی از استان خوزستان در مرحله نخست از فصل جدید لیگ ۳ حضور خواهند یافت و سایر تیم‌های خوزستانی نظیر ملی حفاری اهواز و سپاهان ایذه در مرحله نهایی به مسابقات اضافه خواهند شد.

گروه بندی مررحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران بدین ترتیب است:

گروه یک‎:
آلتون تهران، امید حسن آباد، مقاومت نوین تهران، کاسپین بابل‎، شهرداری فریدونکنار، پاس مشهد، صنعت مشهد، جندی شاپور دزفول، شاه جهان اسفراین، اریا سنگسر، دارایی گز، شهرداری بیرجند و مقاومت البرز‎

گروه دو‎:
یاران شیخ رحیمی شهرری، آرش شهرری، داماش تهران، شهدای ماکران میاندورد، شهرداری نوشهر، سپهر سبز تبریز، آذر کوثر تبریز، پرواز زنجان، آریا مینو خرمدره، ‏گرمی اردبیل، شهرداری آستارا، سفیر نوین آبیک، مقاوم فجر البرز‎

گروه سه‎:
کیمیا فرآیند تهران، شهید کلهر شهریار، شهاب تهران، پرسپولیس نوین دزفول، استقلال شوش، استقلال ملاثانی، تربیت سقز، شهرستان قروه، ‏گرین کشاورز نهاوند، ذوب فلزات همدان، کاویان نقده، سولدوز نقده، شهید کاظمی‎ کرج

گروه چهار‎:
استقلال ماهشهر، جنوب باغملک، پرسپولیس گناوه، دالاهو کرمانشاه، شاهین بندر عامری بوشهر، سپاهان خورموج، موسسه دانا یاسوج، ابوذر باشت، بهزیستی لرستان، ‏شاهین لردگان، منصور ساوه، شهدای چوار ۶۹ ایلام

گروه پنج‎:
فاروق مرودشت، کارا شیراز،شهید رضایی فیروزآباد، ذوالفقار کاشان، صفاهان اصفهان، آدران یزد، فولاد یزد، خلیج فارس میناب،‎ آلومینیوم هرمزگان، شهربابک کرمان، فولاد بردسیر کرمان، وحدت زاهدان، کیشوند جوان کیش

|
به اشتراک بگذارید

18 − 17 =

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.