آنامیس نیوز / Anamis News
آخرین خبرهای شهرستان میناب را در آنامیس نیوز بخوانید
Wednesday, 6 July , 2022
امروز : چهارشنبه, ۱۵ تیر , ۱۴۰۱ - 7 ذو الحجة 1443
آخرین خبرها »
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳ | 1208 بازدید |

تذکرات و نطق‌های نمایندگان در رابطه با رفع مشکلات مردم به مذاق دولت خوش نمی‌آید/ نمایندگان در زمانی که مسئولان اجرایی به وظایف خود عمل نمی‌کنند به آنها تذکر می دهند

ماینده مردم میناب و رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس توهین خواندن بخشی از تذکرات و نطق نمایندگان توسط دولت را در شرایط فعلی به هیچ وجه به صلاح ندانست و گفت: دولت به جای پرداختن به چنین موضوعاتی به محتوای تذکرات توجه کند و تمامی هم و غم خود را بر روی رفع مشکلات مردم بگذارد.

تذکرات و نطق‌های نمایندگان در رابطه با رفع مشکلات مردم به مذاق دولت خوش نمی‌آید/ نمایندگان در زمانی که مسئولان اجرایی به وظایف خود عمل نمی‌کنند به آنها تذکر می دهند

به گزارش آنامیس خبر، حسین رئیسی در واکنش به توهین خواندن بخشی از تذکرات و نطق نمایندگان توسط دولت، گفت: ما به خود اجازه نمی‌دهیم نه تنها به رئیس جمهور بلکه به یک فرد عادی هم اهانت کنیم اما در راستای تحقق خواسته‌ها، مطالبات و احقاق حق مردم گامی ممکن است برخی تذکرات به مذاق برخی خوش نیاید.
نماینده مردم میناب و رودان، جاسک،  سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه تذکرات ما به مذاق برخی خوش نیاید باعث نمی‌شود که ما از وظیفه قانونی خودمان و سوگندی که در برابر ملت خوردیم کوتاه بیاییم و مشکلات مردم را مطرح نکنیم.
وی تصریح کرد: پرداختن به چنین مباحثی از سوی دفتر رئیس جمهور آن هم در شرایط فعلی به صلاح نیست و می‌طلبد دولت به جای پرداختن به چنین موضوعاتی به محتوای تذکرات توجه کند و تمامی هم و غم خود را بر روی رفع مشکلات مردم بگذارد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی دغدغه نمایندگان را رفع مشکلات اقتصادی مردم دانست و گفت: اگر دولت به تذکرات نمایندگان مجلس توجه کند به طور قطع رضایت مردم را بیشتر می‌تواند جلب کند.
رئیسی یادآور شد: تذکر یکی از سازوکارهای قانونی  بوده که در قانون اساسی جزو اختیارات نمایندگان مجلس است و باید در زمانی که مسئولان اجرایی به وظایف خود عمل نمی‌کنند به آنها تذکر دهند.
وی افزود: در این رابطه نیاز است دفتر رئیس جمهور عملکردشان را در حوزه مسکن در قالب گزارشی به مردم ارائه کند تا مردم بدانند چه میزان مسکن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در حوزه روستایی و شهری ساخته شد؛ مردم فراموش نکرده‌اند عباس آخوندی وزیر مستعفی وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم و دوازدهم در آخرین روزهای فعالیت خود افتخار کردند که در طول دوران خدمتم در وزارتخانه حتی یک واحد مسکونی را نساخته ام.

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.